Hakkımızda

Vizyonumuz;
Villanovan, inşaat sektöründe yıllardır biriktirdiği deneyimlerini çevreye duyarlı, doğa ve insanla barışık projelere imza atmak için kullanır. Bütün projelerini müşterilerinin sosyal, kültürel ve yaşamsal ihtiyaçları üzerine tasarlayan Villanovan, evrensel nitelikte, estetik değerlere sahip çıkan, müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını göz önünde bulunduran ve bu ihtiyaçlara cevap veren  projeler ile geleceğin yaşam alanlarını tasarlayıp inşa etmektedir. 

Misyonumuz;
Projelerinin merkezine insanı koyan Villanovan,çağımızın kent ve kentleşme sorunlarını  doğru tespit ederek bunları aşmayı ve gelecek kuşaklara gurur duyacakları ve çok sevecekleri yaşama alanları bırakmayı hedefler.Gerçekleştirdiği ve gerçekleştireceği her türlü projede kaliteden taviz vermeyen ve standartları her zaman yukarı taşıyan Villanovan tüm projelerinde “estetik, kullanışlılık,doğaya saygı ve sürdürülebilirlik” kavramlarını göz önünde bulundurur.

Değerlerimiz;
Faaliyet anlayışımızın merkezinde “insana saygı”yer alır.
İnşaat sektörü dahil bütün sektörlerin hazır tüketime yöneldiği bu zamanlarda, insanların kendi yaşam alanlarını tasarlamakta etkin rol almasını sağlayarak, insanların çok sevecekleri yaşam alanları inşa etmeyi hedefliyoruz.
Bu dünyayı gelecek nesillerden ödünç aldığımızın bilinciyle hareket ederek, sürdürülebilir bir yaşam için sürdürülebilir yaşam alanları yaratmak gerektiğini düşünüyoruz.
Kaliteli bir yaşam ve yaşam alanın tüm insanların hakkı olduğuna inanıyor ve projenin gerektirdiği kaliteden hiçbir zaman taviz vermiyoruz.
Gelişmenin ve ilerlemenin çevremizle birlikte olması gerektiğini biliyor, kendimizle birlikte çevremizi de geliştirmek için çalışıyoruz.
Şeffaf ve katılımcı bir yönetim anlayışını benimserken, bunu yalnız şirket içi çalışma prensibi olarak değil, birlikte çalıştığımız tüm paydaşlarımızla ilişkilerimizde rehber olarak alıyoruz.

İlkelerimiz;
İnsan ve Doğaya Saygı
Mesleki Yeterlilik
Uzmanlık
Sorumluluk
Kalite